Udogodnienia

Górskiego Resortu

Mapa atrakcji

Poznaj atrakcje w pobliżu obiektu

Mapa obiektu

Poznaj nasz obiekt

Parking

16 miejsc parkingowych

Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny, przestronny parking, mieszczący 16 samochodów osobowych. Rezerwacja nie jest wymagana – każdy apartament posiada dedykowane miejsce postojowe.

Grill

Widokowe miejsce na grilla nad rzeką 

Trudno wyobrazić sobie urlop na Podhalu bez możliwości wspólnego biesiadowania przy grillu! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy strefę dla Gości z trzema grillami, leżakami, hamakami, trampoliną i placem zabaw dla dzieci nad rzeką Dunajec, przepływającą tuż obok Górskiego Resortu. Opał we własnym zakresie bądź do kupienia u Gaździny Gosi.

Place zabaw

Przygoda dla najmłodszych!

Nasi Milusińscy mogą skorzystać z aż dwóch placów zabaw! Pierwszy z nich znajduje się nad rzeką, tuż obok basenu i kącika zabaw, natomiast drugi – około 50 m od obiektu (plac gminny). 

Rzeka

Piękny Dunajec – idealne miejsce na piknik

Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu rzeki Dunajec, co zachwyci tych z Państwa, którzy uwielbiają obcowanie z naturą. Z terenu posesji można zejść nad samą rzekę i tam delektować się pięknem przyrody. Do Państwa dyspozycji w strefie dla Gości pozostawiamy koce, koszyk piknikowy i hamaki.

Las

Górski Resort w pobliżu lasu! 

Któż z nas nie zna niepowtarzalnego zapachu towarzyszącego spacerom po lesie? Górski Resort znajduje się w jego najbliższym sąsiedztwie! Czyni to nasze apartamenty również doskonałym miejscem dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżają do nas z czworonożnymi przyjaciółmi.  

Siłownia pod chmurką

Plac zabaw i siłownia pod chmurką

W odległości ok. 50 m od obiektu znajduje się plac zabaw – obowiązkowy punkt dnia naszych najmłodszych Gości – oraz przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu.  

Fauna

Poznajcie nasze kury 

Na tych z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji spotkać się twarzą w twarz z elementami podhalańskiej fauny, przygotowaliśmy małą atrakcję. W zagrodzie, tuż za naszymi luksusowymi apartamentami mogą Państwo spotkać stado kur wraz z wiodącym prym kogutem Frankiem. Domowe, świeże jajka? Zapraszamy do Gaździny Gosi! 

Lidlomix

Specjalnie na urlop z dzieckiem 

Urlop z małym dzieckiem? Chętnie wypożyczymy na czas trwania pobytu Lidlomix, który z pewnością ułatwi przygotowywanie posiłków dla malucha. Wystarczy zgłosić chęć korzystania na kilka dni przed przyjazdem. 

Pralnia

Usługa prania i suszenia

 Gaździna Gosia oferuje możliwość skorzystania z pralki oraz suszarki (za dodatkową opłatą). 

Restauracje

Sklepy orza przystanki 

W odległości 1 km od obiektu znajduje się duży nowo powstały sklep Lewiatan, stacja paliw Lotos oraz restauracja KFC. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się również: karczma regionalna Myzykancko oraz pizzeria Vivaldi (2 km), domowe obiady U Teremulki (800 m), przystanek autobusowy (100 m) i dworzec kolejowy (300 m). U wylotu uliczki, na której znajduje się obiekt zlokalizowany jest przystanek, z którego można dojechać do Palenicy Białczańskiej (Morskie Oko). Sklepy spożywcze i wielobranżowe, kościół czy poczta ulokowane są zaledwie 2 km od naszego obiektu. Możliwość zamówienia śniadania oraz usług cateringowych z dowozem gratis.

Termy

Baseny termalne

W odległości ok 8 km od obiektu znajduje się Gorący Potok – rodzinny park wodny z różnego rodzaju basenami wypełnionymi naturalną wodą siarczkową oraz Termy Szaflary – kompleks rekreacyjny z krytymi i odkrytymi basenami termalnymi, saunarium, włoską restauracją i barem. Termy Chochołowskie – park wodny z basenami termalnymi, zjeżdżalniami, spa, saunami, siłownią i restauracją – oddalone są o około 22 km, a nasi Goście mogą liczyć na 15% rabatu. Polecamy również korzystanie z Term Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej czy Term Bania w Białce Tatrzańskiej.

Szlaki skiturowe

Na nartach w góry! 

Zimą w Tatrach czeka prawie 200 km tras skiturowych. W większości pokrywają się ze szlakami letnimi, z wyjątkiem miejsc szczególnie zagrożonych lawinami. Kultowe trasy dla skiturowców to podejście Kasprowy Wierch oraz wycieczka na Halę Gąsienicową.

Atrakcje dla dzieci

Sala zabaw, mini club, Park Janosika i wiele innych!

W deszczowy dzień polecamy korzystanie z sal zabaw w Zakopanem (ok 6 km) – Mini Club czy Park Janosika na Krupówkach.

Niewątpliwą atrakcją będzie również wizyta w papugarni Egzotyczne Zakopane, największej w województwie małopolskim. Położona z dala od hałaśliwych Krupówek, posiada bezpłatny parking.

Zjeżdżalnia grawitacyjna na Gubałówce zapewni najmłodszym wspaniałą zabawę. Zjazd wózkiem, serpentyną po wyprofilowanym torze z Gubałówki w kierunku Zakopanego (po południowej stronie stoku), o długości 700 m.

Aquapark Zakopane – duży, nowoczesny park wodny ze zjeżdżalniami, rwącą rzeką i wodospadami, który jest czynny przez cały rok.

Wyciągi narciarskie

Stacje narciarskie w pobliżu 

W odległości około 1,7 km znajduje się stacja narciarska SUCHE SKI, przyjazny rodzinom ośrodek sportów zimowych ze szkółką narciarską i stokami dla dzieci. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania wielu wyróżnień. Nasz Ośrodek w plebiscycie ”Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie.

Na najwyższym wzniesieniu w Poroninie znajdują się dwa wyciągi orczykowe o długości 800 m i 400 m – Galicowa Grapa. To dobre miejsce dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Przy stoku działa wypożyczalnia i szkółka narciarska.

Ski Suche

Stacja Narciarska Suche Ski

Laptop, drukarka

Zapewnimy Ci sprzęt do pracy!

Służbowy wyjazd, praca zdalna? Specjalnie dla Państwa zadbaliśmy o idealne warunki oraz sprzęt do pracy, również w towarzystwie Waszych Milusińskich

Stojak na narty, rowery

Specjalnie dla Twojego sprzętu

Doskonale wiemy, jak cenny jest sprzęt naszych Gości – kierując się tą myślą przygotowaliśmy w tym celu bezpieczne, monitorowane miejsce.

Sala rekreacyjna

Przygotowany z myślą o najmłodszych!

W zadaszonej arenie nad rzeką znajdą Państwo masę rozrywek i zabaw zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych Gości! Piłkarzyki, stół do bilarda i ping-ponga, zjeżdżalnie czy gry planszowe to tylko kilka z dostępnych tam atrakcji.